Додому Блог Сторінка 40

Сирна запіканка: рецепт приготування

0
з сиру можна приготувати багато смачних страв. Одним з найбільш популярних вважається сирна запіканка, рецепт якої сподобається всім. Дізнайтеся, як приготувати сирну запіканку за...

» віддирала пупса від себе ” син тодоренко і топалова пішов в дитячий сад

0
1 вересня видалося стресовим і для нього, і для батьків. Регіна тодоренко і влад топалов розповіли передплатникам, що вперше відвели свого сина михайла в...

6 способів якісно почистити обробну дошку

0
Обробна дошка – необхідний кухонний атрибут. Під час приготування їжі вона завжди під рукою. Її використовують для різання, рубки, шинкування сирих і готових продуктів....

9 рецептів приготування сиру з молока в домашніх умовах

0
Якщо раніше смачний молочний продукт готувався практично в кожному будинку, то сьогодні сироваріння буквально прийняло промислові масштаби. Потрібно лише зайти в будь-який магазин і...

Як поводитися в армії: корисні поради призовникам та їх батькам

0
При слові "армія" більшість юнаків нашої країни кидає в тремтіння. В голові відразу виникають не найприємніші асоціації: режим, сувора дисципліна, дідівщина. На щастя, є...

Підборіддя висить: папараці зняли демі мур без макіяжу і маски

0
Привід тому-постійні пластичні операції і підтяжки актриси. Нагадаємо, в лютому цього року 58-річна актриса вийшла на подіум на показі колекції fendi весна-літо 2021, де...

Зачіски на вечір в домашніх умовах

0
несподівано намітився вечірній вихід у світ і виникло питання про укладання? незалежно від того, якої довжини локони, можна зробити оригінальні, красиві зачіски на вечір,...

Цікаве кіно для всієї родини

0
хочете влаштувати сімейний перегляд фільмів? ми зібрали найцікавіше кіно, яке сподобається вам і вашим близьким. Ось топ-10 кращих фільмів для всієї родини: «сімейний уїк-енд»...

Samsung представляє Х-серію надтонких ноутбуків

0
Samsung Electronics представив нову серію ноутбуків з двоядерним процесором і можливістю безперервної роботи до 9 годин. Це лінійка надтонких ноутбуків Х-серії: X120, X420 і X520. Samsung X120 Кожен з ноутбуків X-серії приховує в надтонкому корпусі двоядерний мобільний процесор і найпотужнішу в своєму класі 6-ячеечную батарею, яка здатна забезпечити до 9 годин автономної роботи.

Торт медовий зі сметанним кремом і чорносливом

0
якщо любите ніжну випічку, в якій органічно поєднується солодкість коржів і кислинка, тоді торт медовий зі сметанним кремом — кращий вибір. Торт підійде як...

3 вересня 2021 01:40 поскаржитися думаю, купити полівітаміни, де 17 штук в одній 1...

0
Думаю, купити полівітаміни, де 17 штук в одній 1 таблетці? не пишу назви, т. К. У фінляндії інші, напевно але суть одна. Зараз п'ю...

Зараз прийшов аналіз

0
На д-димер. І, як виявилося, лікар ще взяла на хгч. У мене перший (д-димер) росте при появі хгч. Отже, 4 дп.

Школа у валізі

0
Я фанат мініатюри румбоксів лялькових будиночків Але ось сьогодні хочу показати геніальні роботи олени злоказової Мене просто порадували ці характери, сценки, впізнаваність персонажів. Це...

Яблучний пиріг з заварним кремом. Смачніше шарлотки

0
Пиріг виходить дуже ніжним за рахунок яблук і класичного заварного крему. продукти: — цукор, 50 г; — яйце, 1 шт; — крохмаль кукурудзяний, 15...

Фатальний berenice golden rush 1003 ghost town

0
Всім привіт! 😄 Я до вас сьогодні з рідкісним красенем від швейцарської марки berenice. Golden rush-це колекція з 3 цікавих шіммерних лаків. Виробник каже,...

” як ви смієте підводити народ?”: ірина вінер змусила сестер аверіних продовжувати кар’єру

0
Президент всеросійської федерації художньої гімнастики (вфхг) і головний тренер збірної росії ірина вінер-усманова — людина жорстка, чесна і сувора. Вона не стане втішати і,...

Адаптація до саду вчора

0
Адаптація до саду вчора відвели молодшу в садок перший раз. Відводила бабуся, тому що я старшого в школу проводжала, і думаю, що від бабусі...

Грошей все немає і немає: варто перевірити, а чи не носите ви в кишені...

0
Наші предки вірили, що мотлох в кишенях притягує бідність, а камені-самородки, що зберігаються в гаманці, обіцяють раптове багатство. Знахарі поділилися стародавніми прикметами про те,...

Слова подяки мамі від нареченої на весіллі в прозі

0
Сьогодні ми поговоримо про те, які слова подяки мамі від нареченої на весіллі в прозі можна вимовити. Весілля – яскраве, зворушливе, хвилююче, запам'ятовується і...

Ком в горлі: психосоматика, симптоми і лікування

0
Як це відчуваєтьсяфізіологічні прічінипсіхосоматіческіе прічінипричіни в залежності від супутнього заболеваніяком в горлі у детейлеченіе Відчуття грудки в горлі, який ніяк не зникає, дуже заважає...

Телефони

Захищений телефон Samsung Xplorer

0
Samsung Electronics представив новий захищений телефон Samsung Xplorer (B2100), оснащений безліччю функцій, для прихильників активного способу життя. Розвиваючи успіх моделі М110, представленої в 2007 році, і В2700 (2008 рік), Samsung продовжує розробку лінійки просунутих апаратів для тих, хто не мислить своє життя без пригод.

Ноутбуки і ПК

RoverBook S615: універсальний ноутбук в новому форм-факторі

0
RoverBook S615 – перша модель універсального ноутбука від RoverComputers в новому форм-факторі. Дизайн RoverBook S615 відрізняється мінімалізмом і елегантністю. Ноутубк має клавіатуру Ergomate з роздільними клавішами і додатковим цифровим блоком праворуч, глянсовий широкоформатний екран і стильний сріблясто-чорний корпус.

Автомобілі

Nuna5: автомобіль на сонячних батареях

0
Фахівці Делфтського університету продемонстрували свій новий винахід – автомобіль на сонячних батареях під назвою Nuna5. Модель буде брати участь в чемпіонаті World Solar Challenge, який пройде в Австралії в жовтні цього року.