Додому Блог Сторінка 5

«Ось і лабутены»: Юлія Топольницька одягла туфлі, які принесли їй славу.

0
Російська актриса театру і кіно Юлія Топольницька стала відомою завдяки участі в кліпі «Експонат». Вона отримала головну роль у найпопулярнішому ролику групи «Ленінград», зігравши дівчину, мечтающую про туфлях марки Christian Louboutin, які пісні називають просто «Лабутены».

Compliment naturalis маска для волосся з цибулею 3в1: зміцнення, блиск, об’єм. Решта кошти, куплені...

0
Маски у мене летять просто як не в себе, я дивуюся-закінчуються дуже швидко. Втім, тому є причина-маски конкретно цієї марки працюють пропорційно нанесеному об'єму,...

Вийшла заміж за “аліментника” і тепер розвожуся

0
Коли спалахують яскраві почуття і вам здається, що ви знайшли ту саму людину, ніколи не поспішайте здійснювати доленосні вчинки, наприклад, виходити заміж. Запасіться терпінням...

Щитовидна залоза в паніці: чому відпочинок в теплих країнах вбиває наш організм

0
Прийнято вважати, що навіть коротка поїздка на море в холодну пору року позитивно впливає на наше здоров'я. Нібито сонце, засмага, висока температура на вулиці...

Доведено, що яблука сприяють довголіттю.

0
Щоденне вживання в їжу плодів яблук продовжує життя людині. Про це заявили австралійські експерти з CSIRO (Державного обєднання наукових і прикладних досліджень). Такий висновок фахівців заснований на детальному аналізі наукових робіт з вивчення властивостей яблук за 10-річний період.

Податкове вирахування за лікування

0
Дівчатка, всім привіт) підкажіть, будь ласка 🙌 🏼 для подачі декларації на відрахування за лікування обов'язково прикладати паперові чеки, які з касового апарату...

24. Двадцять четвертий тиждень вагітності

0
Другий триместр зміни ваги До 24 тижня вагітності збільшення ваги зазвичай знаходиться в межах 4,5-8 кілограм. Зміни окружності живота На 24 тижні окружність живота...

Шкарпетки суворі

0
Який подарунок найкращий? народна мудрість говорить: той, що зроблений своїми руками! а який у нас наступний червоний день календаря? 23 лютого! а це той...

Яна кошкіна: “без синців і порваного одягу зі зйомок я не їхала»

0
4 лютого о 21:00 на телеканалі "росія 1" відбудеться прем'єра самого безбашенного шоу " можливо все!» в якому зіркам належить пройти неймовірні і смішні...

“все-таки альфонс”: волочкову зрадив бойфренд, якого вона забрала з ” давай одружимося»

0
«у відносинах завжди один любить, а інший просто дозволяє любити» — це вираження знайоме багатьом. На жаль, анастасія волочкова занадто часто стає жертвою цієї...

5 найшкідливіших звичок однорічної дитини. Як реагувати мамі?

0
Начебто нічого такого і не накоїв, а мама закипає ... Через такого крихти? чи не зарано, мамочка? дитина ще маленька, і говорити про формування...

«Пахне котами і старістю»: зовнішній вигляд Емми Стоун не виправдав очікувань.

0
У мережі активно обговорюють дуже сміливий наряд 29-річної американської актриси Емми Стоун, в якому вона зявилася в Лос-Анджелесі на щорічному світському заході, організованому товариством Women In Film.

У мене все гладко: чому ензимна епіляція уповільнює ріст волосся.

0
Чого ми чекаємо від епіляції? Щоб вона робила нас абсолютно гладкими і траплялася... порідше. Ензимна епіляція вам в допомогу! Але що про неї думають фахівці? Пояснює фахівець по епіляції центру косметології «ЭпилСити» Юлія Коляскина.

Містер дінклз – в’язана гачком іграшка амігурумі

0
Привіт всім! це мій другий досвід в'язання іграшок.перший-це рибки, скатик і сніговичок, яких я показувала тут. Всім вони дуже сподобалися. І раптом внучка попросила...

Живі Кен з Барбі з Франції витратили на пластику $320 тисяч.

0
Ця закохана парочка французів на двох витратила $320 000 на пластичні операції, щоб перетворитися в живих Кена і Барбі. В обох спостерігається патологічне невдоволення своєю зовнішністю, яке набрало гіпертрофовані форми.

455-й тиждень-стоп. 456-й тиждень почався!

0
додано: нд січ 23, 2022 12:52

Покликали в гості….

0
Дівчатка, запросили нас родичі до себе в гості, на дитяче ін! все, звичайно, супер! але сам іменинник ще на лікарняному, температури немає другий або...

Порадьте репродуктолога 🙏

0
Дівчатка, підкажіть будь ласка хорошу клініку еко і лікаря репродуктолога в спб. Не знаю, важливо це чи ні, але еко будемо робити за свій...

Скасування утрожестану в 20 тижнів

0
Хто відміняв утрожестан в 20 тижнів, вам контролювали шийку? на двох скринінгах довжина шийки в нормі. Приймала ще з планування. Скарг при б не...

Креслення сонячної воскотопки і як зробити в домашніх умовах своїми руками

0
Сонячна воскотопка являє собою обладнання, яке призначене для отримання воску шляхом перетоплювання і подальшого проціджування старих і пошкоджених сот. Цей процес протікає під впливом...

Телефони

LG GD510: телефон з сенсорним екраном і сонячною батареєю

0
Компанія LG представила свій новий мобільний телефон - GD510, обладнаний 3-дюймовим сенсорним екраном (240х400 пікселів) і опціональною сонячною батареєю, яка кріпиться з тильній частині апарату. LG GD510

Ноутбуки і ПК

RoverBook S615: універсальний ноутбук в новому форм-факторі

0
RoverBook S615 – перша модель універсального ноутбука від RoverComputers в новому форм-факторі. Дизайн RoverBook S615 відрізняється мінімалізмом і елегантністю. Ноутубк має клавіатуру Ergomate з роздільними клавішами і додатковим цифровим блоком праворуч, глянсовий широкоформатний екран і стильний сріблясто-чорний корпус.

Автомобілі

Екологічно чистий концепт для Audi

0
Дизайнер Едвін Конан, раніше представив проект мотоцикла, що працює на повітрі, показав свій новий концепт для компанії Audi. Ця модель, яку він назвав Avatar, за задумом творця, повинна працювати повністю від подзаряжаемой батареї.